Úvodní stránka Aktuální číslo Archiv čísel Informace o časopisu Redakční rada Galerie autorů Předplatné Pokyny pro autory Kontakt
 
Přihlášení |
 
registrace
   
zapomenuté heslo
 
odeslat
 

Několik slov úvodem…

Autoři: prof. MUDr. Miloš Štejfa, CSc.
Článek: Kardiol Rev Int Med 2012, 14(1): 9

Vážení a milí čtenáři,

dovolte, abych Vás jménem Redakce Kardiologické revue pozdravil a popřál Vám – byť opožděně – hodně zdraví, spokojenosti a úspěchů v tomto roce. Obor kardiologie se kvapem rozšiřuje a zasahuje i do styčných disciplin. Klademe si za úkol informovat všechny kardiology, internisty a příbuzné obory, jakož i zdravotní pracovníky o nových poznatcích a trendech. Hlavním tématem časopisu jsou přehledové články, ale velmi rádi bychom zařazovali i články původní. Redakční rada v tomto ohledu hraje významnou roli. Rozšířili jsme ji proto o následující členy: prof. MUDr. Andrej Dukát, CSc., FESC (Bratislava), doc. MUDr. Eva Gonçalvesová, CSc. (Bratislava), doc. MUDr. Růžena Lábrová, Ph.D. (Brno), doc. MUDr. Filip Málek, Ph.D., MBA (Praha), prof. MUDr. Petr Neužil, CSc. (Praha), doc. MUDr. Miroslav Novák, CSc. (Brno) a prim. MUDr. František Toušek, FESC (České Budějovice).

Těšíme se na spolupráci s členy rozšířené redakční rady, kterým náleží účast na psaní editorialů, lektorských posudků, alespoň jednoho článku ročně, zasílání anebo doporučování zajímavých témat s návrhem autorů a dalších příspěvků (regionální zprávy, zprávy ze sjezdů našich i zahraničních). Taktéž věříme ovšem na podobnou spolupráci i se všemi Vámi čtenáři, kteří našemu časopisu věnujete pozornost, především také v oblasti diskuzních připomínek.

Kardiologická revue i letos vypisuje soutěž o nejlepší kazuistiku, tentokrát s odměnou 50 000 Kč. Kazuistiky jsou velmi zajímavou a důležitou formou článků, které obohacují myšlení i poznání, neboť sdělují diagnosticky, resp. terapeuticky neobvyklé průběhy nemocí u jednoho nebo několika pacientů.

Další novinkou Kardiologické Revue je spuštění nových webových stránek se stejnou adresou (http://www.kardiologickarevue.cz), avšak s digitalizovanou verzí, archivem a vyhledáváním.

prof. MUDr. Miloš Štejfa, CSc.

vedoucí redaktor

Ohodnoťte článek:
 

Celkové hodnocení článku:
 
2.4/5, hodnoceno 43x
 
 
 

Diskuze čtenářů


Vstoupit do diskuze 

Předplatné

Předplaťte si časopis

S předplatným získáváte plný přístup ke všem článkům.

více informací

 

Aktuální číslo

Vydání číslo: 4 / 2018

zobrazit obsah

 

 
Starší ročníky
 

Nejčtenější